İLKELERİMİZ

Hakkımızda


En büyük işler büyük hayal sahipleri tarafından başarılmıştır.( George William Russell ) sözünden yola çıkarak, 2001 yılında üretim hayatına Eskişehir Baksan Sanayi Sitesinde 7 kişilik bir ekip ile toplamda 500 metrekarelik bir alanda faaliyetine başlayan HEDEF GRUP'a bugün baktığımızda amaç ve vizyonuna uygun olarak markalarını ulusal pazara taşıyarak büyüme yatırımlarını planlamış ve kısa sürede gerçekleşen bu hızlı ve istikrarlı büyüme ile Eskişehir Organize San. Böl. Yatırımı planlanmıştır. önce 5000 m2 kapalı alanve 10.000 m2 açık alanda toplamda 100 kişilik bir istihdam sağlamış sonrasında mevcut tüm makina parkurunu ve alt yapısını güncel teknolojiye ayak uydurmak sureti ile makine ve ekipman parkurunu yenilemiştir. Son olarak da mevcut fabrikasını 18.500m2 açık ve 9.000m2 kapalı alana büyüterek ve yaklaşık 100 kişilik kadrosu ile ve hizmetlerine devam etmektedir. Hedef Eğitim Araçları olarak çıkılan yolda farklı sektörlere ve iş alanlarına yatırım yapan Hedef Grup her faaliyet alanı için dünyada söz edilen farklı markalar oluşturmuş ve yatırımlarını bu markalar üzerine yapmıştır. Fizik, kimya, biyoloji ve merkezi araştırma laboratuvarları oluşturulmasında HEDLAB markasını kullanarak Okul sıraları, derslikler, toplantı ve seminer salonları, makam odaları, proje bazlı taahhüt işleri, TV kanalı stüdyoları gibi özellikli mobilya tasarımlarını ise HEDMOB ile,Amerikan kapı, özel Kapılar, iç mekan kapıları, proje bazlı ahşap kaplamalar ve hayalleri gerçeğe dönüştüren tüm tasarımlarda SCDİZAYN ve SCDOOR markası ile bir çok başarılı projeye imza atmıştır. Öyle ki Gururla söyleyebiliriz Türkiye'nin ihracatına yön veren başarılı firmaların ödüllendirildiği “İhracatın Yıldızları” 2014 yılında Hedef Eğitim Araçları geleneksek ürünler dışında Türkiye’den ilk kez ihraç edilen ürünlerle dikkat çektikleri için ‘Kreatif Ürün’ kategorisinde ödüle layık görerek, kalitemizi bir kez daha tescilledik, GURURLUYUZ..

Faaliyetlerimiz
Modüler Sistemler

Ürettiğimiz ürünlerin her alana ve kişiye uygun, modüler ve esnek kullanımlı olmasına önem veriyor, üretimde bu yaklaşımı benimsiyoruz.

Ortak çalışma alanları

Ortak çalışma alanları için ürettiğimiz ürünlerle, kurumlarda birleştirici ve ferah çalışma alanları yaratmayı hedefliyoruz.

Çözüm odaklılık

Ürünlerimizi tasarlarken, sadece tasarım odaklı değil aynı zamanda çözüm odaklı ürünler geliştiriyoruz.

Eğitim Kurumları

Üniversite, lise vb. birçok eğitim kurumu için üretilen ürünlerimizin, farklı kullanım senaryolarına uygun olmasına özen gösteriyoruz.

İhracat

Yurt dışında kamu ve özel sektörde bir çok eğitim kurumu, hastahane ve fabrikaların laboratuvarında Hadmab ürünleriyle çözüm önerileri getiriyoruz.

Mobilya

Eğitim, hastane ve laboratuvar alanları için ürettiğimiz ürün çeşitlerimizle her zaman yenilikleri takip ederek inovatif tasarımlar yapmaya devam ediyoruz.

Toplantı alanları

Önemli fikirlerin ortaya çıktığı toplantı alanlarında, katılımcıların rahat edebilecekleri konseptlerde ürünlerimizi geliştiriyoruz ve bunun toplantı çeşitliliğine uygun olabilecek modüler yapıda olmasını sağlıyoruz.

BİZİMLE TEMASA GEÇİN

11000+

Memnun Müşteriler


2200+

Proje tamamlandı.


7000

Çay


18

Yıllık Deneyim


Buy now