Kurumsal

ŞİRKET PROFİLİMİZ

En büyük işler büyük hayal sahipleri tarafından başarılmıştır.( George William Russell ) sözünden yola çıkarak, 2001 yılında üretim hayatına Eskişehir Baksan Sanayi Sitesinde 7 kişilik bir ekip ile toplamda 500 metrekarelik bir alanda faaliyetine başlayan firmamız bugün baktığımızda amaç ve vizyonuna uygun olarak markalarını ulusal pazara taşıyarak büyüme yatırımlarını planlamış ve kısa sürede gerçekleşen bu hızlı ve istikrarlı büyüme ile Eskişehir Organize San. Böl. Yatırımı planlanmıştır.

Türkiye’nin ihracatına yön veren başarılı firmaların ödüllendirildiği “İhracatın Yıldızları” 2014 yılında markamız geleneksel ürünler dışında Türkiye’den ilk kez ihraç edilen ürünlerle dikkat çektikleri için ‘Kreatif Ürün’ kategorisinde ödüle layık görerek, kalitemizi bir kez daha tescilledik,

önce 5000 m2 kapalı alanve 10.000 m2 açık alanda toplamda 100 kişilik bir istihdam sağlamış sonrasında mevcut tüm makina parkurunu ve alt yapısını güncel teknolojiye ayak uydurmak sureti ile makine ve ekipman parkurunu yenilemiştir. Son olarak da mevcut fabrikasını 18.500m2 açık ve 9.000m2 kapalı alana büyüterek ve yaklaşık 100 kişilik kadrosu ile ve hizmetlerine devam etmektedir.
Çıktığımız yolda farklı sektörlere ve iş alanlarına yatırım yapan firmamız her faaliyet alanı için dünyada söz edilen farklı markalar oluşturmuş ve yatırımlarını bu markalar üzerine yapmıştır.
Fizik, kimya, biyoloji ve merkezi araştırma laboratuvarları oluşturulmasında HEDLAB markasını kullanarak Okul sıraları, derslikler, toplantı ve seminer salonları, makam odaları, proje bazlı taahhüt işleri, TV kanalı stüdyoları gibi özellikli mobilya tasarımlarını ise HEDMOB ile,
Amerikan kapı, özel Kapılar, iç mekan kapıları, proje bazlı ahşap kaplamalar ve hayalleri gerçeğe dönüştüren tüm tasarımlarda bir çok başarılı projeye imza atmıştır.
Öyle ki
Gururla söyleyebiliriz

GURURLUYUZ…

Başarımızın sırrı ne?

  • 1200’den fazla personel ile kocaman bir aile.
  • 18 yıldan fazla bir süredir iş dünyasında.
  • 365 Gün 24 Saat yanınızda
  • Rakiplerimizden daha fazla çalışarak.
  • % 100 memnuniyet takip kaydı.
Buy now